Link :: 20.06.2005 :: 10:31
Pierwszy zachód Słońca cz.1

Dziś z samego ranka o 7.40 Moja Szkrabusia wyleciała do USA. Tej nocy spaliśmy razem. Kochanie dziękuje Ci, że mogłem się do Ciebie przytulić i czuć Twoje ciałko przy sobie. Maleństwo powitało mnie rano soczystym buziaczkiem w usteczka i... hihihi. Szaleństwo- tak najkrócej można opisać dzisiejszy poranek. Pomieszanie uczuć- chcę żebyś była szczęśliwa i spełniona Skarbie, bo wówczas i ja czuję się szczęśliwy i spełniony, ale zarazem coś w srodku, we mnie krzyczało, a raczej pruło puchę: ZOSTAŃ!!! Widziałem, że również miałaś sprzeczne odczucia co do tego wyjazdu- że chciałaś jechać żeby nie zawieść samej siebie, nie zmarnowac tego co już udało ci się osiągnąć, ale z drugiej strony kryłaś w sobie ogromny żal, że te osiem wydań piątkowego expressu spędzimy kontaktując się jedynie przez internet, że najchętniej pieprznęłabyś te walizki w kąt i stwierdziła, że ziemia się nie zawali jak nie pojedziesz, bylebyśmy tylko mogli czuć siebie nawzajem tak fizycznie. Ale zobaczysz Dziecinko, że Nasza Miłość jest w stanie przeżyć nie tylko takie wyjazdy, jest zdolna do o wiele większych poświęceń, jest ponadczasowa i ponadodległościowa:) Tak pięknie dziś wyglądałaś, cały czas mam obraz Ciebie przed oczami i tęsknię ogromnie Skarbie:*** Widzę Cię machającą zza tych wszystkich barierek, jak przesyłasz mi całusy- to było takie słodkie, nie sposób wyrazić słowami co wtedy czułem Kochanie. Jesteś taka dzielna. Jestem dumny że jestem Twoim facetem Kiti i dziękuję Ci za te wszystkie szanse jakie mi dałaś, które pozwoliły na to że nadal nim jestem :*** Mam nadzieję Kochanie, że kopniak za bardzo nie bolał, a dawka szczęścia w nim przekazana wystarczy na cały wyjazd z nawiązką :) hihihi Pamiętaj, że cały czas mamy siebie w serduszkach i nigdy, przenigdy nie zapomnę o Tobie Maleństwo, zawsze będę na Ciebie czekał z otwartymi ramionami <3 Jesteś Miłością Mojego Życia, Moim Światem, Wszystkim co mam, Najcenniejszym Skarbem :*** Żyję tylko dla Ciebie Kiti :*** <3<3<3 Kocham Cię Karolinko <3<3<3 Uważaj proszę na siebie Szkrabie :*** mhmmm tak Cię kocham przeogromnie <3<3<3 do usłyszenia już niebawem i być może do zobaczenia :))) <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(3)


Link :: 20.06.2005 :: 10:55
Pierwszy zachód Słońca cz.2

Właśnie do mnie zadzwoniłaś Kochanie z Amsterdamu :DDD Poczułem się jakby ktoś oznajmił mi, że wygrałęm 6tkę w lotka :*** Tak bardzo Cię kocham Misialku <3<3<3 Dziękuję, że się odezwałaś. Napełniłaś mnie takim ciepłem i spokojem ducha i tylko jeszcze bardziej wiem, że jesteśmy swoimi połóweczkami- wiedziałaś kiedy Cię potrzebuję :*** Och Myszko ledwie się rozłączyliśmy a ja już tęsknię za Twoim głosem, jedwabnym, aksamitnym, ujmującym głosem w którym jestem zakochany po uszy :*** Buziaki Maleństwo Najdroższe <3<3<3 Trzymam kciuki za ten lot, wiem że jest on dla Ciebie porównywalnie trudny, bądź nawet trudniejszy, ze względu na długość, ale zobaczysz że będziesz zadowolona z przebiegu przylotu do Phi :) Cały czas jestem przy Tobie i czuję Twoją obecność :*** <3<3<3 kocham kocham kocham <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 20.06.2005 :: 18:07
Pierwszy zachód Słońca cz.3

Pewnie teraz lądujesz, lub już wylądowałaś Skarbie :* Wiedz, że cały czas o Tobie myślę i czuję Cię w serduszku Szkrabusio <3 Mam nadzieję, że lot minął Ci satysfakcjonująco i z uśmiechem na ustach wchodzisz do hali przylotów witana przez Ciotkę&co. :) Mocno, bardzo bardzo bardzo mocno Cię kocham Dziecinko, tak że lepiej fizycznie tego nie będe pokazywał, bo bym Cię zgniótł w uścisku :D hihihi Toffam Cię Tofficzko :*** <3<3<3 do skontaktowania się <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 20.06.2005 :: 19:04
Pierwszy zachód Słońca cz.4

Oj Myszko Najpiękniejsza, ja już tracę głowę hihihi tak sobie wykombinowałem że skoro odlot z miasta rozpusty masz o 12 to osiem godzin lotu daje godzinę 18 w Phi a to dopiero o 20 :D Misialku dopiero Matula mnie uświadomiła że trochę krzywo liczę :D hihihi Jutro ładnie o 12 czyli hmm... Twojej 5 hihihi idę po nasze wpisy (indeksy dostała Jola :) ) a Ty sobie będziesz smaczniusio lulała i śniła o swoim Aniołku Mój Ty przepiękny Aniołeczku :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 20.06.2005 :: 21:19
Pierwszy zachód Słońca cz.5

Maleństwo Najkochańsze tak mnie rozbestwiłaś swoim poprzednim telefonem, że teraz zacząłem się martwić nie mając z Tobą kontaktu po przylocie Myszko gdzie jesteś??? Mam nadzieję, że jesteś cała i zdrowa i szczęśliwa, bo jest to dla mnie niesamowicie ważne Skarbie :*** Cieszyłbym się, gdybyś dała jakiś znak, że już dotarłaś do Phi i przeszłaś przez urzędników bez najmniejszych problemów Toffam Cię Misialku Najsłodszy i czekam na kontakt Dziecinko :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 20.06.2005 :: 23:46
Pierwszy zachód Słońca cz.6

Wreszcie jakieś wieści :))) Czekam z niecierpliwością Kochanie aż się :zamontujesz: na kompie i będziemy mogli sobie porozmawiać, usłyszę Twój cudowny ciepły głos :*** Ooooooooooooooooogrooooooooooomnie baaaaaaaaaaaaaardzo straaaaaaaaaaaaaszliwie Cię kocham i tęsknię Karolinko :*** do usłyszenia Misialku :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 21.06.2005 :: 08:03
Drugi zachód Słońca cz.1

Dzieńdobry Kochanie Najwspanialsze :***
Obudziłem się po tym jak zasnąłem jak stałem :DDD Ty pewnie właśnie położyłaś się śpiochać albo już dawno śpisz, bo jesteś bardzio zmęczona po podróży :*** Niezależnie od wariantu jaki ma miejsce życzę Ci Kochanie słodziutkich i spokojniutkich senków, które wierzę że zapewni Ci moje stale obecne przy Tobie serduszko, kolorowych i wygodnej pościeli Skarbie, żeby Cię nic nie gniotło ;D hihihi :*** Uwielbiam Cię Maleństwo taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno (a zresztą co ja się wysilam skoro i tak literkami Ci tego nie jestem w stanie opisać... ale...) mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooććććććććććnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :*** <3<3<3 czujesz jak się do Ciebie przytulam i jak Cię gorąco utulam?? :*** a teraz poczuj jak Cię całuję, robi się tak nadzwyczajnie gorąco, że nasze usta zaczynają płonąć :*P <3<3<3 kocham Cię Karolinko <3<3<3 tęsknię za Tobą Skarbie Najdroższy :*** do zobaczenia <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 21.06.2005 :: 14:45
Drugi zachód Słońca cz. 2

Jejq jaki jestem dumny z Ciebie Kochanie :*** Dostałaś piąteczkę z rodziny :DDD Tak bardzo się cieszę, że Moje Maleństwo jest taką zdolną Bestią :DDD (zresztą nigdy w to nie wątpiłem) ;P A co do mnie to miałaś rację, że słabo się uczyłem bo tylko 3+ :DP ale do przodu i to się liczy :D Wszyscy gorąco Cię pozdrawiają i trzymają za Ciebie kciuki :*** A mnie sie pytają jak żyję hihihi (głupie pytania, pewnie że tęsknię ale żyję na medal):DDD Poza tym niebawem siadam do zdrowia bo musze porządnie się za nie wziąć jak chcę się wykazać hihihi a nie iśc do niego i zapytać -pamięta mnie pan profesor?? to ja już może poprosze tę tróję hihihi ;P Teraz wyskoczę sobie z piesem i hmm... ooo Skarbie :DDD tararararara.... Mam tyrkę!!! :D:D:D Kasia zadzwoniła, że Jej ojciec potrzebuje tam na budowę więc od piątku zapitalam do tyrki :DDD Normalnie Kaśkę to tak wyściskam i upiję browarami, że masakra hihihi :D No dobra to ja czekam, aż się jakoś odezwiesz i sobie pogadamy na zasadzie akcja- reakcja i usłyszę Twój ciepły głos w głośnikach a narazie zawijam z Zipkiem :*** P.S. Byłem dzisiaj u Ciebie po to pismo dla wujka, a zwolnienie będziesz miała prawdopodobnie jutro więc po nie podskoczę i dam Juczyńskiemu :D P.S.2 JUPI!!!!!!!!!!!! Właśnie zadzwoniłaś Szkrabie :*** <3<3<3 Niewiarygodne jak bardzo strasznie okropnie się cieszę, że Cię usłyszałem :*** :))))) Nie posiadam sie wprost z radości !!!!!!!!! :DDDDDDDDD Skarbie- DZIĘKUJĘ :************ Tyle dla mnie znaczysz <3<3<3 Jesteś moim całym Światem :***** Aż cały sie zrobiłęm gorący, tak cieplutko, gdy Cię słyszę :))) Mógłbym z Tobą rozmawiać wieki (ale wiem, że to kosztuje:( )<3<3<3 Kocham Cię Karolinko kocham kocham kocham !!!!! <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 21.06.2005 :: 18:07
Drugi zachód Słońca cz.3

Hej Misialku Najpiękniejszy :*** Tak... miałem się zabrać do nauki (albo raczej Sheridana) ale jakoś mnie zmogło i drzemnąłem się :) A teraz wstanięty dzwoniłem i... MAM TYRKĘ na bank :DDD Od piątku idę i może nawet w sobotę będę tyrał :DDD Praca non stop na dworze (ale się opalę i dotyram hihihi)A ojciec Kasi bardzo sympatyczny :DDD Poza tym obudziłem się z Twoją Osóbką przed oczami i tak mi się tęskno zrobiło, że mała głowa :( <3<3<3 Bardzo Cię kocham Skarbie <3<3<3 :*** Wiesz, że nawet Torze mnie dzisiaj pocieszała, że to minie jak z bicza strzelił ?? :D Dobra dziewczyna :))) A Ty moja Maniureczko uważaj na siebie i pamiętaj, że Twój Aniołek jest zawsze z Tobą i ma Cię pod opieką swojego serduszka :*** do skontaktowania się Maleństwo, siadam wreszcie do Sheridana :) Całuję Cię mocno mokro i namiętnie w usteczka, uszka, szyjkę i cycuszka :*** :*P :*P :*P :*P <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 21.06.2005 :: 20:24
Drugi zachód Słońca cz.4

Och Myszko tak mi się nie chce uczyć :/ Jestem rozkojarzony, roztęskniony a na dodatek mam rykoszetowy ból głowy :((( Tak bardzo mocno Cię kocham i chciałbym móc Cię teraz przytulić, ucałować, ukochać... :*** Nie mam siły...chyba przedawkowałem kawę na dziś i trochę mną rzuca :( Cieszę się, że zostało już tylko niecałe 8 wydań expressu :D A wtedy będziemy się tulić i całować do woli :))) :*** Strasznie tęsknię i tak jak Ci wcześniej pisałem z jednej strony bardzo mnie to mobilizuje i uczy cierpliwości, a z drugiej rozprasza i rozkojarza albo raczej skupia na myśleniu o Tobie i wszystkich naszych pięknych chwilach spędzonych wspólnie <3<3<3 Kocham Cię Dziecinko <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 21.06.2005 :: 23:09
Drugi zachód Słońca cz.5

|Lepiej smucić się i kochać, niż żyć bez miłości w szczęściu|

Chwilkę pogadaliśmy Maleństwo, heh a raczej poklikaliśmy, tak, czuję się nienasycony, bo "tak bardzo bardzo kocham Cię, tak bardzo potrzebuję Cię" <3<3<3 Chciałbym Cię chłonąć całym sobą, wszystkimi zmysłami. Chciałbym mieć taki |magiczny monitor|, który pozwoliłby nam przytulić się do siebie, poczuć swój oddech, bicie naszych serc dać odczuć naszym policzkom, móc pobaraszkować dłońmi i odczynić taniec palców złączonych rąk... <3<3<3 Tak bardzo Cię kocham Karolinko, że wiem, wierzę i jestem pewien, że z Miłością stawimy czoła temu wyzwaniu <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 22.06.2005 :: 00:13
Trzeci zachód Słońca cz.1

Witaj Maleństwo :*** U mnie jest już po północy dlatego rozpoczął się już trzeci zachód słońca, a Ty zapewne dopiero szamiesz kolacyjkę |na zdrowie :) | Właśnie zamierzam się jakąś godzinkę może półtorej kimnąć i dalej czytać te wykłady :D Dziękuję, że znalazłaś dla mnie chociaż chwilkę, żebyśmy mogli poklikać :) :*** Najważniejsze, że serduszkami jesteśmy ze sobą, że myślimy o sobie :))) <3<3<3 Tak bardzo mocno Cię kocham Aniołku <3<3<3 Cieszę się, że Cię tam dokarmiają :DDD hihihi wreszcie nie możesz odmówić :DDD Patrzę na nasze zdjęcia i nazachwycać się nie mogę jaka Ty jesteś piękna, a jak już z Tobą rozmawiam, to to piękno objawia się w jeszcze wspanialszy sposób :*** Gdyby wszyscy ludzie byli tacy jak Ty, ten świat byłby na pewno lepszy :) do zobaczenia /usłyszenia Kochanie <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 22.06.2005 :: 10:48
Trzeci zachód Słońca cz.2

Dzieńdobry Maleństwo i zarazem słodziutkich senków Dziecinko, bo pewnie smacznie lulasz i może za parę godzinek dopiero będziesz wstawać :***** Ja się właśnie zbieram do wanny, później jakaś szamka, kawka i to pieprzone zdrowie do końca :/ Tęsknię za Tobą Maleństwo, ale cieszę się, że jesteś tam szczęśliwa, to ważne, że masz wokół Bliskich, którzy się Tobą opiekują :) <3<3<3 kocham Cię straszliwie <3<3<3 Codziennie mi się śnisz Skarbie i budzę się z uśmiechem na twarzy, bo wiem, że po powrocie będziemy się przytulać, całować i... kochać do woli :)P <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 22.06.2005 :: 16:12
Trzeci zachód Słońca cz.3

Maleństwo odezwij się proszę :*** Tęsknię za Tobą okropnie :((( Dodaj mi sił i skontaktuj się ze mną proszę :*** Nie mogę się skupić na zdrowiu, bo cały czas biegasz mi po głowie (nie zmęczyłaś się jeszcze?? :)P ) Toffam Cię Tofficzko <3<3<3 i ciekaw jestem co tam porabiasz i czy się wyspałaś?? Miłego dnia Kochanie i do zobaczenia :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 22.06.2005 :: 20:59
Trzeci zachód Słońca cz.4

Jejuśku Maleństwo naładowałaś mnie ogromną dawką pozytywnej energii i siły do wszystkiego :*** <3<3<3 Tak bardzo Cię kocham Dziecinko <3<3<3 i wiem, że Ty mnie również, a Ty wiesz jak ta wiedza jest mobilizująca do działań związanych z myślą o Tobie Lepsza Połóweczko <3<3<3 Tak się cieszę, że mogliśmy chociaż poklikać :DDD Jupi!!!! aż cały skaczę na krześle :DDD Uwielbiam Cię Laleczko Najcudowniejsza :*:*:* Wącham Szkrabusię i myślę o Tobie i czuję Ciebie czując zapach Twoich perfum :*:*:* <3<3<3 Jesteś Kochanie Najbliższą mi Osobą i żyję tylko dla Ciebie Skarbie <3<3<3 Tęsknię za Tobą okropnie :( Praktycznie każde zdarzenie, każde miejsce, każda pora dnia przypomina mi Ciebie, nasze piękne chwile spędzone wspólnie <3<3<3 Bez Ciebie czuję się w połowie wybrakowany Kochanie :*** <3<3<3 Kocham Cię Karolinko <3<3<3 Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia Skarbie :*** buziaczki i krocionóg :DDD <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 23.06.2005 :: 00:00
Trzeci zachód Słońca cz.5

Ah ah ah!!!!!! normalnie taki jestem szczęśliwy, że mała głowa :DDD Znowu mogliśmy chwilkę porozmawiać Kochanie <3<3<3 Tak się cieszę Serduszko, że nawet nie masz pojęcia (od razu dwa rozdziały sheridana do przodu :))) ) :*** Jak ja Cię kocham Skarbie, to już snuję plany, że pierwszy tydzień po powrocie to Cię zamęczę swoją skromną osobą (chyba że Ty pierwsza mnie zamęczysz :DDD ), już nei mogę się doczekać Twojego oddechu na mojej twarzy, Twoich smukłych nóżek gładzonych przez moją dłoń, Twojej zgrabnej pupci obcałowywanej przed zaśnięciem, Twoich ust, tak gorących i namiętnych Moja Całuśniczko Najpiękniejsza hihihi Ooo Francuzeczka hihihi <3<3<3 Kocham Cię po prostu KOCHAM KOCHAM KOCHAM i nigdy nie przestanę!!!!!! Wiedz, że zawsze będę na Ciebie czekał Kiti i nic ani nikt nie jest w stanie tego zmienić <3<3<3 Jestem tu dla Ciebie Kiti i zawsze będę, i obiecuję Ci Miłość, Wierność... pozwolisz mi zostać swoim mężem (spanielek) ?? do zobaczenia wierzę, że wkrótce Kochanie <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 23.06.2005 :: 00:52
Czwarty zachód Słońca cz.1

Dobranoc Kochanie Najsłodsze :*** <3<3<3 Twój Misiak zawija do łózia, bo jutro ten ex i ehhh nie chce mi się tak tam iść, że to masakra :/ Poza tym jutro idę robić avanti w tepsie o te rachunki za neo, a teraz mając Cię przed oczami zanurzę się w ciepłe objęcia Morfeusza i otulając Cię swoim serduszkiem, będąc otulony Twoim serduszkiem udaję się do łózia zregenerować siły na jutrzejszy dzionek :*** Kocham Cię Karolinko <3<3<3 czujesz jak Cię całuję w czółko, usteczka i w calutkie Twoje gładkie, najzgrabniejsze ciałko? <3<3<3 :***PPP Jesteś taka piękna Kochanie, TYLKO TY SKARBIE <3<3<3 całuję Cię i przytulam na dobranoc a teraz zmykam bo Szkrabusia już czeka (Zipek zresztą też :) ) nawącham się Twojego zapachu i lulu :D Słodziutkich, spokojnych i kolorowych senków Maleństwo :*** Twój Aniołek czuwa Kiti :*:*:* do zobaczenia/usłyszenia buziaczki, kocham Cię Skarbie <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham Śnię <3<3<3
Komentuj(3)


Link :: 23.06.2005 :: 08:29
Czwarty zachód Słońca cz.2

Dzieńdobry Najpiękniejszemu Kochanie :*** <3<3<3 Mam nadzieję, że słodziutko śpisz sobie teraz, a ja tu siedzę zaziewany i za bardzo jeszcze nie wiem co się dzieje... aaa no tak zaraz mam exa hihihi, a więc ok wanna już leci, musze uważać żeby nie przelać bo znowu joby zbiorę :DDD Hmm... czuję się jakoś dziwnie, bo grama stresu związanego z exem nie posiadam (to jest chore) :D i od wieczora mam dejavu, co bardzo mi się nie podoba, chyba ze względu na podejrzenia związane z zakończeniem tego dejavu (siedze na exie i mam pustkę w głowie) :/ Lajcik, nie takie rzeczy się robiło :D Ponownie śniłaś mi się- tak kochana i piękna jak zawsze <3<3<3 mhmmmm toffam Cię Tofficzko Moja Najcudowniejsza <3<3<3 :******* jesteś Moim Serduszkiem Dziecinko i Moim Aniołkiem, dlatego wiem, że ex pójdzie bez problemacji najmniejszych, bo cały czas jesteś przy mnie Kochanie, tak jak ja jestem przy Tobie <3<3<3 tęsknię za Tobą Kochanie straaaaaaaaaasznie ale będę dzielnie czekać na Ciebie, bo z kim jak nie z Tobą chciałbym prowadzić wspólne życie i mieć dzieci <3<3<3 :****** Ty też Kochanie bądź dzielna, kochamy się i Ta Miłość doda nam sił podczas tych zachodów słońca <3<3<3 tymczasem Kochanie śpij słodziutko i spokojniutko a ja zmykam poszperać w lodówce i sprawdzić wannę no i pomyśleć w co się ubrać choć pewnie założę tę prześliczną koszulkę od Ciebie i jeansy :*:D;P Po czym siądę poczytam jeszcze te pytania, powtórzę i do boju stawić czołą kolejnemu wyzwaniu :DDD <3<3<3 kocham Cię Karolinko- Tylko Twój Misio <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 23.06.2005 :: 10:46
Czwarty zachód Słońca cz.3

No i już wyszykowany, wciąż myśląc o Tobie Kochanie wybieram się na zdrowie :/ Tak bardzo chciałbym żebyś była teraz przy mnie, tak jak Szkrabusia :) Ogromnie tęsknię za Twoim ciepłem wciąż obecnym, Twoim zniewalającym uśmiechem, Twoimi pięknymi oczami... kocham Cię przeogromnie Karolinko <3<3<3 :***** Wiem, że serduszkami jesteśmy przy sobie :D i to mnie bardzo trzyma na duchu Kochanie <3<3<3 jeszcze może wyjdę z piesem, albo w coś zagram i zmykam bo chcę jeszcze skonsultować kilka pytań i napisać ten ex, po czym iść do tepsy, później może na browarka i do domku (mam nadzieję do zobaczenia/usłyszenia :DDD ) Pełen Miłości i oddania zawsze kochający Cię Tylko Twój Misio życzy Ci miłego i udanego dnia Kochanie :*********** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 23.06.2005 :: 15:44
Czwarty zachód Słońca cz.4

Witaj Maleństwo :*** Jak się spało Mojemu Kochanie Najcudowniejszemu?? Chyba się nie wyspałaś, bo cały czas byłaś ze mną Dziecinko, czułem Cię przez cały egzamin i słyszałem Twoje słowa: "oj Misiu skup się, ugryź to pytanie od drugiej strony, ja Cię zaraz zamorduję, bo ja nie wiem co Ty robiłeś w domq" :DDD hihihi No dobra a teraz sedno :D zdałem, tego jestem pewien, ale Dziecinko czytaj tego sheridana, bo zrobił conajmniej cztery grupy i zaledwie kilka z tych pytań się powtarzały, a tak to ładował jakieś z (wiesz czego) wzięte :/ No ale uporałem się z pomocą Twoją i Szkrabusi z większością pytan bez zająknięcia a resztę naściemniałem ;P:D (just kidding) hihihi Siedziałem przed Torze po lewej stronie pod samiuśką ścianą w tym samym rzedzie co ostatnio :D i tak tęskniłem <3, tak brakowało mi Ciebie obok mnie na krzesełku, na którym siedziała Szkrabusia :DDD W tepsie wyjaśni się dopiero za miesiąc, bo musiałem napisać oświadczenie, żeby wrzucili bonifikatę na rachunek i czekam teraz aż rozpatrzą :/ Teraz posprzątam bałagan i czekam na odzew z Twojej strony Kochanie <3<3<3 Kocham Cię Pierwsza i Jedyna Miłości Mojego Życia <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 24.06.2005 :: 20:28
Piąty zachód Słońca

Maleństwo z dziką rozkoszą rozpisywałbym się tutaj na wiele stron, ale dzisiejsza tyrka (i wstawanie o 5.30) tak mnie wykończyła że ledwo zipię choć nie zazipieję :D (to w ramach usprawiedliwienia się za skąpstwo słów w dniu dzisiejszym) :*:*:* Nie myśl broń Boże, że przez to mniej tęsknię, bądź też mniej Cię kocham (o zgrozo!!!!!), po prostu jestem tak zmęczony, że jedyne o czym marzę to paść w Twe ramiona i już z nich nie wychodzić (rozmarzony spanielek) <3 Przepraszam Kochanie, że Cię dziś uraziłęm choć wiem, że szczególnie teraz powinienem być Twoim wsparciem (nie znajduję wytłumaczenia dla mojej głupoty :( ). Naprawdę nie wiem co we mnie wstąpiło :( Tak strasznie Cię kocham i mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę :D Cały czas jestem przy Tobie serduszkiem i czuję Twoje Serduszko tuż przy mnie <3<3<3 Czekam na Ciebie Kochanie z otwartymi ramionami i okienkiem gadu :D <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 25.06.2005 :: 20:53
Szósty zachód Słońca

Misialko Najpiękniejsza -tu znowu będę się tłumaczył :DP Nie ma niestety :( kolejnych części wczorajszego dnia w tym miejscu, ponieważ dużo rozmawialiśmy wczoraj live i jak tylko skończyliśmy to położyłem się lulu, bo na 7 do pracy szedłem :/ a z rana też nie za bardzo miałem czas :( Na szczęście dzisiaj mam :D dlatego po pierwsze <3<3<3 kocham Cię niesamowicie Karolinko <3<3<3 po drugie <3<3<3 bardzo za Tobą tęsknię <3<3<3 po trzecie <3<3<3 już widzę NAS w hali przylotów <3<3<3 Przepraszam Cię Skarbie, że czasami ranię Cię choć jesteś Najkochańszą mi osobą i Pierwszą oraz Jedyną Miłością mojego życia i Nim Samym, ale jak sama powiedziałaś czasami już tak chyba jest, że ranimy tych Ludzi, których kochamy najmocniej :( Uwielbiam Cię Dziecinko Drobinko <3<3<3 Myszko tak niesamowitym przeżyciem było usłyszeć Cię w słuchawce :):*<3 i Twoją Ciocię hihihi Super, że nauczyłaś Swojej Cioci paru słów po polsku ;P hihihi a wogle to mówiłem Ci już, że chciałbym zostać Twoim mężem?? i tylko czekam na okazję, żeby niespodziewanie zaciągnąć Cię przed ołtarz hihihi (i żadnych wieczorów panieńskich) :D:D:D;P <3<3<3 Kocham Cię Karolinko <3<3<3 do usłyszenia/zobaczenia/zobaczenia literek :D :* Dzięki Tobie Kochanie każdy dzień nabiera kolorów i rozświetla się :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 26.06.2005 :: 21:06
Siódmy zachód Słońca

I never meant to cause you any sorrow
I never meant to cause you any pain
I only wanted to one time see you laughing
I only wanted to see you laughing in the purple rain


Dzisiejszy dzień... hmm... za dużo mam czasu, czasu, który tak bardzo chciałbym spędzić z Tobą, przy Tobie, dla Ciebie, o Tobie myślę, ku Tobie mnie ciągnie, za Tobą na koniec świata, przez Ciebie mam dla kogo żyć, dzięki Tobie każdy dzień jest warty przeżycia, na Tobie zawsze mogę polegać, w Tobie jest tyle ciepła, dobra i miłości, za Ciebie oddałbym swoje życie, przy Tobie czuję się wspaniale, TYLKO CIEBIE KOCHAM<3<3<3 Choć czasem jestem rozdarty, to zawsze zwycięża przekonanie o Naszej Wspólnej Wieczności <3<3<3 Przepraszam jeżeli krzywdzę Cię i ranię, widzę to po Twoim opisie (new york, new york.. bez Ciebie smutny na pewno) :( Nie chcę Kochanie, by każde nowe przeżycie, było dla Ciebie powodem do smutku, cierpienia i wyrzutów, chcę jedynie Twojego szczęścia i chciałbym żebyś mogła się cieszyć tymi chwilami, które być może już się nie powtórzą, byś mogła chłonąć je pełną piersią, by później móc je przeżywać powtórnie, opowiadając o nich. Nieważne, że mnie tam nie ma, Kotku cieszę się, że nie siedzisz w domku i nie cierpisz, mając zapewniony zestaw bodźców ułatwiających Ci zaśnięcie:DMarzę o tym, żebyś zasypiała z uśmiechem na ustach, wiedząc, że w Twoim mieście, czeka na Ciebie Ktoś Kto Bardzo Cię Kocha i w pełni akceptuje Ciebie, Twoje posunięcia a przede wszystkim Twój rozwój. Na tym polega dojrzała miłość Skarbie. Na Twoje pytanie odpowiadam całym sercem: nie mam do Ciebie żalu Kochanie i proszę Cię pamiętaj o tym uczestnicząc w tych wszystkich wydarzeniach :*:*:* <3<3<3 Wiedz proszę, że masz we mnie oparcie i wsparcie (jeżeli nie dawałem Ci tego do tej pory odczuć, to proszę uwierz, że już od dziś nie spotka Cię z mojej strony żadna przykrość):* Chciałbym, żebyś żyła w poczuciu, że cieszę się z Twoich sukcesów nawet mocniej niż Ty :D;P (choć wiem z zajęć, że taka empatia słabo scala hihihi). Nie chcę Cię kochać jak nastoletni gówniarz, egoistycznie, czy też jako dorosły Tworzyć z Tobą związek otwarty, gdzie każde będzie miało prawo do cieszenia się jedynie sobą samym :((( Chcę Cię KOCHAĆ MALEŃSTWO <3<3<3 Tak dojrzale, mocno dojrzale, tak żebyś mogła kiedyś stanąć na kwitnącej kaczeńcami łące, rozłożyć ramiona i wykrzyczeć, że jesteś szczęśliwa, że znalazłaś Swoją Lepszą Połówkę, że czujesz się rozumiana, akceptowana, doceniana, kochana... żebyś mogła tak wykrzyczeć o mnie... teraz czuję, że czego się nie dotknę, choćby w najlepszych zamiarach, udaje mi się to co najwyżej połowicznie, bo w tym samym momencie Cię ranię :((( PRZEPRASZAM, że nie dostajesz ode mnie nawet malutkiej cząsteczki tego na co naprawdę zasługujesz, a zamiast pomagać Ci wytrwać w tym kotle, jeszcze dorzucam do ognia :( Jestem żałosny... nie potrafię właśnie w chwilach kiedy najbardziej mnie potrzebujesz, wesprzeć Cię, teraz gdy przyszedł czas, żebym sprawdził się jako Twoja Lepsza Połówka, Twój Przyjaciel, co chwila Cię zawodzę i przygnębiam...:( Jest mi tak przykro z tego powodu ;( Wiesz jednak Kochanie, że nie należę do osób, które siadają na dupie i mówią sobie - trudno, widocznie taki już jestem i nic na to nie poradzę, nie ogarnia mnie bezradność, przeciwnie- zrobię wszystko żebyś mogła wybiec na tę łąkę (bądź też jakąś leśną polanę zasłaną konwaliami) i żebyś faktycznie była szczęśliwa :*:*:* <3<3<3 kocham Cię Słoneczko Moje Jedyne i Najwspanialsze <3<3<3 Perełko jesteś moim najcenniejszym Skarbem <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 28.06.2005 :: 00:20
Ósmy zachód Słońca


Ohh Maleństwo tak bardzo strasznie niesamowicie okropnie niespotykanie mocno Cię kocham :************ <3<3<3 Przez cały dzisiejszy dzień, od samego przebudzenia się, myślałem tylko o Tobie :))) :* Śniło mi się, że wyruszyliśmy we wspólną podróż, wiesz chyba muszę poczytać trochę poczciwego papcia Freuda, choć i bez tego nasuwają mi się jednoznaczne skojarzenia, ponieważ tę podróż odbywaliśmy wspólnie, ale nieuzależnieni od jakiegokolwiek środka transportu, gdyż wsiedliśmy do lokomotywy, która była jakgdyby zawieszona nad torami i na dodatek skręcała kołami :))) i tam, bez jakichkolwiek kłótni wiedzieliśmy dokąd chcemy zmierzać i co nami kieruje, a podejmując decyzję przypięczetowaliśmy ją naszym słodziutkim, pełnym miłości buziakiem <3<3<3 tak bardzo Cię kocham Karolinko <3<3<3 ogromnie za Tobą tęsknię Kochanie <3<3<3 Wiesz Kotku, w sumie to ja już nie wiem czy cieszę się z tego czerwonego cadillaca, może i cieszę się, że będę mógł być z Tobą w okresie Twojego Błogosławieństwa, ale z drugiej... z taką zazdrością, zdrową zazdrością, wiesz takim hmm... zachwytem patrzyłem na ojców wędrujących ze swoimi synami w dniu ojca, za każdym razem zresztą mam podobnie, a już nie powiem, że jak widzę mamusię i tatusia z berbeciem, to wyobrażam sobie Nas, tak zakochanych w dziecku, w sobie, obdarzających się nawzajem czułością, troską, bezpieczeństwem... <3 :*** nie mogę się doczekać Twojego powrotu, tak chciałbym żebyś była tutaj ze mną, ale dziękuję Ci że tak mocno wspierasz mnie swoim Serduszkiem, wierzę, że z mojej strony odczuwasz podobną wędrówkę serduszka <3<3<3 kocham Cię Skarbie <3<3<3 do zobaczenia Kochanie :*** Ściskam Cię bardzo mocno, jednakże z uwagą, żeby nic Ci się nie stało Moja Najcudowniejsza Drobinko :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(5)


Link :: 29.06.2005 :: 22:48
Dziewiąty zachód Słońca

<3<3<3 kocham Cię Kiti <3<3<3 Wszystkie komentarze stają się zbędne po tych czułościach na gadu :))) :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 29.06.2005 :: 22:52
Dziesiąty zachód Słońca

Kochanie jestem tu i kocham Cię niesamowicie, dałbym sobie odciąć rękę, żeby choć przez chwilę móc przytulić Cię tą drugą ręką (trochę to chore nieprawdaż?? bo później nie mógłbym Cię tak psytulać [spanielek]:D :* ). Hmm...nie wiem od czego mam zacząć...pewnie od tego, że cały czas myślę o Tobie i jest to cholernie miłe uczucie Misialko, ale to jest podobnie jak z kofeiną - do pewnego stopnia jest milusio, po przedawkowaniu zachciewa się spać, a ja widzisz, ogromnie się cieszę, że jesteś cały czas obecna w moich myślach, ale wiąże się to z tym, że każda napotkana sytuacja, miejsce nieodłącznie kojarzą mi się z Tobą Kochanie :*** <3<3<3 i wszystkie te odczucia są tak piękne, że aż dech w piersi zapiera...no właśnie i tu pojawia się małe ale...nagle niewiadomo skąd zaczyna do mnie docierać piosenka Akona (Lonely) i bronię się przed nią, zapieram się rękami i nogami, próbuję ją przegnać, a ona staje się coraz głośniejsza i głośniejsza i nie chce ode mnie odejść, zatrzymuje się tramwaj, piosenka staje się już natręctwem, wsiada parka trzymając się za ręce, śmiejąc się, ona siada mu na kolanach, on czule ją przytula, zaczynają się całować...wysiadam z tramwaju przed czasem, nie mogę znieść kompilacji natręctwa i tej obrzydliwie słodkiej parki...notabene jestem obok parku, qwa co mnie podkusilo tu wysiadac, przeciez moglem stanac na samym koncu odwrócić się do wszystkich tyłkiem i nie myśleć o niczym...no tak w parku sami zakochani obcalywujący się do upadłego, spacerujący za rękę, nawet starsza babcia z dziadkiem tacy radośni, mam złe myśli, zaczynam ich w myślach przeklinać, powstrzymuję się ponieważ wiem, że pewnie kiedyś może to do mnie wrócić więc szczerze żałuję tego o czym pomyślałem...brnę do przodu, byle dalej od nich wszystkich...ooo stoi jakiś facet z miną podobną do mojej, zsolidaryzowany plemnikami przechodzę obok niego ze stosowną obcinką współczucia, wtem zjawia się ona, rzuca mu się na szyję, jemu nagle pojawia się yhh tak uśmiech na twarzy, jest tak cholernie radosny, że aż mu zazdroszczę samej tej radości, słyszę za sobą jego głos (martwiłem się o Ciebie, gdzie byłaś do tej pory?), ona przeprasza cieniutkim głosem i już słyszę tylko pisk opon, oglądam się za siebie, tak to oni wsiedli razem... przechodzę przez pasy w ostatniej chwili łapię się na zielone, stoją oni, on łapie ją w pasie i łagodnie karci wzrokiem za chęć narażania własnego życia, ona głaszcze go po twarzy i daje buziaka...ruchome schody, zbiegam w dół, on zaparty rękoma o obie poręcze przodem do mnie, nie do niej, wygląda jakby obmyślali plany na wieczór, patrzy na nią, ale bacznie śledzi wszystkie docierające do niego bodźce, obejmuje ją i przyciąga do siebie...ze współczuciem patrzy na zabieganego mnie, cicho wypowiadam nieśmiałe przepraszam i ze spuszczoną głową zbiegam do końca schodów...pełno ludzi, jak w weekend...co tu się dzieje... odbiło im, czy nowa dostawa z Jamajki?...nie za wesoło wam ludzie?...aaa rozumiem...dwóch dupków zażelowanych w przymierzalni, hehehe gej-zakupy :DDD osz qwa co to za panny się do nich uśmiechają idąc ze stertą ciuchów??, aha i wszystko jasne (przymierz to misiu, zobaczymy jak świetnie będziesz wygladał, podaje jednemu z nich jakas wypacykowana panna- wychodzę ze sklepu z awanturą, że żadna ekspedientka nie raczy się ruszyć mimo że dwa razy prosiłem je o pomoc, kierownik jedzie im po premii...ooo w tym sklepie znajdę ukojenie, oglądam zajebiste kajdany i bransoletki,hmm... co oni tak biegają wokół tej gabloty??, zerknę, że niby oglądam co się znajduje w sklepie, nosz qrwa to znalazłem ukojenie, główna gablota z obrączkami, a oto parka szykująca się do ślubu, wybijam się zapominając powiedzieć dziękuję obsługującej mnie ekspedientce, mimo że była naprawdę miła, nie stać mnie nawet na uśmiech skierowany przez witrynę...oho no wreszcie swój- zabiegany zdyszany ze zniesmaczoną miną- dzwoni mu telefon- odrzucam od siebie myśl, że dzwoni ona, mimo znaczącego sygnału (lornetka), sz qwa (zaczyna rozmowę od [kochanie zaraz będę])... co ja mam kupić cholera po co ja właściwie tu przyszedłem... Misia pomóż, Serduszko Ty Moje Najpiękniejsze...Moje Maleństwo juz mi przypomina, że czas poszukać butów, czuję przyjemne ciepełko na sercu i w połowie łańcuszka :*** ... ok obszedłem wszystkie sklepy...co mam wybrać...Jezuuu a co poleciłaby mi Myszka??... gdzie nigdy sam nei wchodze na zakupy a wszedłbym z Nią??...no właśnie dzięki Maleństwo, to się nazywa udany zakup :DDD cieszę się jak głupi do sera, że będę mógł wyglądać dla Ciebie Kochanie :*** <3<3<3 jeszcze trochę czasu zostało, pochodzę i ooo... już nie ma Akona teraz leci M.O.R.W.A. tam i z powrotem :DDD (Cropp) to wszystko przypomina mi jak pięknie jest gdy jesteś tuż obok, na wyciągnięcie ręki, gdy możemy być blisko ze sobą wtulać się w siebie bez końca i iść za rękę po ulicy, całować się tak spontanicznie buziakować, objąć się i na czerwonym świetle zrobić przystanek na miłość :*** <3<3<3 przeogromnie Cię kocham Skarbie <3<3<3 teraz tak naprawdę doceniam ile dla mnie znaczysz i jak ważne są wszystkie gesty jakie wobec siebie czynimy Kochanie, mimo że na pierwszy rzut oka mogą się one wydawać błahe, spowszedniałe, to tak naprawdę one nas umacniają, pozwalają nam coraz mocniej trwać i kochać siebie nawzajem, podchodzić do siebie z szacunkiem i miłością :*** <3<3<3 Myślę Tęsknię Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


Link :: 30.06.2005 :: 23:29
Jedenasty zachód Słońca

Boze Kochanie tak dobrze jest Cie slyszec <3<3<3 :*** Bez Ciebie nie ma nic :((( Wszystko jest szare brudne i do dupy. Tylko Ty jestes w stanie nadac kolorkow wszystkiemu :*** Dziekuje Kochanie, ze powalczylas z kompem i w koncu udalo Ci sie zainstalowac skype'a <3<3<3 :*** Od dzisiaj bedziemy mogli slyszec sie codziennie :DDD Nawet nie wiesz jak sie ciesze...<3<3<3 Jezeli nie moge byc teraz tam z Toba, to ciesze sie, ze chociaz moge slyszec Twoj cudowny glosik Malenstwo :))) :*** Moge slyszec Twoj smieszek, tak cudowny jak zawsze, pamietam jak dodawal mi sil i checi do wszystkiego do dzis tak pozostalo, chce mi sie zyc jak Cie slysze, czuje takie cieplutkie objecie wokol serduszka, ze wiem, ze tylko z Toba dozyje poznej starosci :*** Jestes Najpiekniejsza ze wszystkich Roz Kochanie- Twoj Maly Ksiaze <3<3<3 kocham Cie Moja Lepsza Poloweczko <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3
Komentuj(2)


 


[Księga gości]

2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec

link1
link2
link3

talk.pl