Link :: 01.07.2005 :: 22:44
Dwunasty zachód Słońca

Kochanie Najdrozsze tak bardzo Cie kocham <3<3<3, ze nie potrafie tego przekazac ot tak slowami, i one sa chyba tu zbedne, choc w obecnych warunkach kazde niewypowiedziane slowo uwaza sie za niebyle, bo malo mozemy przekazac sobie przez gesty:( chlip... Ubolewam nad tym ze nie ma tu Ciebie i ze nie jestem tam z Toba, ale wiem, czuje Skarbie ze nasze serduszka sa przy sobie <3<3<3 Czuje Cie tak mocno przy sobie, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy Kochanie<3<3<3 Co noc zasypiam czujac Twoj zapach, sciskam mocno Szkrabusie i lulam sniac o Tobie Aniolku :*** <3<3<3 Laleczko Moja Najcudowniejsza RAZEM wszystko przetrwamy, nawet zle dni <3<3<3 Kocham Cie Misialko Najwspanialsza <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 03.07.2005 :: 10:09
Trzynasty zachod Slonca

No i... to chyba forma samosprawdzajacej sie przepowiedni z ta trzynastka :( :/ Wiesz Skarbie... dzisiaj przypadlo apogeum mojego zagubienia sie we wszystkim co do tej pory robilem, ale na tym koniec. Pisze te notke dzien po tym wszystkim, poniewaz dzis juz wiem, ze jak Wlodi jestem NOWONARODZONY ;) :* (wszystko jest bez sensu, ale nic bez znaczenia) Tak jak mowilem Kochanie zagubilem sie, ale Ty pomoglas mi odnalezc siebie, wiem ze Cie rozczarowalem i uwierz mi ze byla to ostatnia rzecz jaka chcialem zrobic :( ale gdyby to wszystko bylo tak proste jak system 0/1... dlatego prosze przyjmij moje przeprosiny: PRZEPRASZAM SKARBIE NAJKOCHANSZY I PROSZE CIE O WYBACZENIE I WIARE :*** <3<3<3 OBIECUJE CI KITI ZE JUZ NIGDY, PRZENIGDY TO SIE NIE POWTORZY!!!!! Dzis juz wiem, ze sam musze uporac sie z bolem doswiadczen, ze nie pomoga mi nawet najlepsze specyfiki, dopoki rzeczywistosc dostarcza wiecej wrazen niz fikcja i dopoki jestesmy serduszkami przy sobie to nie chce i nie moge ranic Twojego serduszka przez swoja lekkomyslnosc i glupote, nic nie jest w stanie zastapic mi uczucia, jakie Ty mi dajesz na codzien...tej Milosci, ktora to daje mi radosc zycia, nadaje sens mojemu istnieniu, dzieki ktorej kazdy nadchodzacy dzien moze byc tylko piekniejszy, zwlaszcza teraz, gdy juz coraz blizej jest do Twojego powrotu <3<3<3 kocham Cie Szczescie Moje Najgoretsze <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 03.07.2005 :: 10:10
Czternasty zachod Slonca

Kochanie...tak bardzo mi Cie brak...tesknie niesamowicie, do upadlego...ale jeszcze mocniej Cie kocham i chce Twojego szczescia <3<3<3 Jak kazdy czlowiek pewnie chcialbym tez troche szczescia dla siebie a w tym wypadku dla Nas, dlatego tak bardzo chcialbym byc z Toba, dlatego Ci tak truje, dlatego wciaz usiluje sie dowiedziec czy nie mozesz jednak przebukowac biletu na wczesniejszy termin...Myszko jest mi tu okropnie, ohydnie, obrzydliwie zle, bo nie ma Ciebie :( i tylko Twoje Serduszko jeszcze mnie trzyma przy w miare normalnej egzystencji <3<3<3 Dziekuje Kochanie, ze znajdujesz chocby krztyne czasu przy takim zabieganiu jakie tam Cie caly czas przesladuje, ze mozemy choc przez chwile porozmawiac, ze przez moment chociaz czuje Cie tak, jakbysmy rozmawiali tu przez telefon, umawiajac sie na kolejne spotkanie...jakby dzielilo nas 10 minut drogi i juz juz moglbym usciskac Cie i ucalowac :*** Za kazdym razem jak Cie slysze to praktycznie az skacze do gory z radosci :DDD Naprawde Kochanie hihihi to krzeslo nie dotrwa do Twojego powrotu :DDD <3<3<3 Chce wierzyc ze juz niebawem, juz wkrotce, juz za chwile dowiem sie ze wracasz wczesniej...myslenie magiczne, regresja, ale nagla zmiana z ekstrawertywnego w miare ;) stabilnego osobowosciowo faceta w introwertywnego egocentryka (co juz swiadczy o niskiej stabilnosci), wzmaga wszelkie mechanizmy obronne majace na celu ochrone self-ego dlatego prosze Cie nie dziw sie ze pojawiaja sie u mnie zachowania typowo wsteczne, nie majace ukierunkowania na cel lecz na skutek, pracuje nad tym bardzo wytrwale i zdolam sie z tym uporac mysle ze juz nawet jutro bedzie dobrze a pojutrze super :DDD Dowiedzialem sie tez, ze winna jest temu pora dnia, w ktorej sie kontaktujemy, tzn pora dnia dla mojego czasu (14-18) bo wowczas wlasnie najintensywniej pracuja struktury depresyjne :DDD hihihi czaisz czego juz nie obcykali ci naukowcy :DDD :*** ale nic to skoro jest regula to zawsze mozna ja zlamac dlatego pora w ktorej bedziemy sie kontaktowac znow stanie sie najpiekniejszym okresem jaki danego dnia zastaniemy, bo bedziemy choc przez chwile, choc w taki sposob ze soba :DDD i cieszmy sie z tego co jest nam dane, bo gdyby bylo to kilka lat temu, to kazde z nas codziennie musialoby zapitalac na poczte slac listy :DDDP Hmm... piszac ten list do Ciebie (bo za taki uwazam kazda notke do Ciebie :*** <3 ) zdalem sobie sprawe jak jest on (ja??) podzielony, i ile w nim sprzecznosci, hmm...chyba caly czas Igorek walczy ze zdolowanym Igorem, ktorego tak bardzo nie lubisz ;P hihihi no dobra teraz juz wiem na pewno (wiem ze niektorzy uwazaja, iz nie powinno sie mowic nigdy i na pewno ale ja to powiem i juz, kropka i wykrzyknik ooo... a co :P), ze wygral Twoj Igorek, ktory pamieta o tym ze juz niebawem wracasz i cieszy sie na zapas :D:D:D Pamietaj ze ZAWSZE bede na Ciebie czekal Malenstwo <3<3<3 Toffam Cie Tofficzko Najcudowniejsza <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 04.07.2005 :: 23:28
Pietnasty zachod Slonca

Toffanie... dziekuje, ze starcza Ci sil na to wszystko, na bycie tam i znoszenie moich odbic od normy :( :*** Dziekuje, za wiare w Nas i za Milosc jaka mnie obdarzasz Skarbie :*** <3<3<3 Wierze i wiem, ze przetrwamy, dzieki temu, ze wspolnie tego chcemy i do tego dazymy :))) <3<3<3 kocham Cie Karolinko <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3
Komentuj(1)


Link :: 05.07.2005 :: 23:23
Szesnasty zachod Slonca

Dziendobry Moja Najpiekniejsza, Najcudowniejsza i Najkochansza Solenizantko :***** Systkiego Najcudowniejszego Kochanie :*** <3<3<3 Niech Ci zdrowie dopisuje, Mis Twoj nerwow Ci nie psuje, Szczescia w zyciu i wygranych, dlugo zdrowej, sprawnej Mamy, by Twoj usmiech wciaz blyszczacy, dawal sile ruchu konczyn, bezustannie pieknych chwil, zyczy Ci Twoj Maly Mis :*** <3<3<3 przeogromnie Cie kocham Moja Lepsza Poloweczko <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3
Komentuj(0)


Link :: 06.07.2005 :: 22:50
Siedemnasty zachod Slonca


Komentuj(2)


Link :: 09.07.2005 :: 00:48
Osiemnasty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 09.07.2005 :: 00:49
Dziewietnasty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 09.07.2005 :: 00:49
Dwudziesty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 10.07.2005 :: 10:35
Dwudziesty pierwszy zachod Slonca


Komentuj(0)


Link :: 11.07.2005 :: 22:22
Dwudziesty drugi zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:47
Dwudziesty trzeci zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:47
Dwudziesty czwarty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:48
Dwudziesty piaty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:48
Dwudziesty szosty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:49
Dwudziesty siodmy zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:49
Dwudziesty osmy zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 18.07.2005 :: 20:50
Dwudziesty dziewiaty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 23.07.2005 :: 22:55
Trzydziesty zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 23.07.2005 :: 22:55
Trzydziesty pierwszy zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 23.07.2005 :: 22:56
Trzydziesty drugi zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 23.07.2005 :: 22:56
Trzydziesty trzeci zachod Slonca
Komentuj(0)


Link :: 23.07.2005 :: 22:57
Trzydziesty czwarty zachod Slonca
Komentuj(1)


 


[Księga gości]

2024
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec

link1
link2
link3

talk.pl