62zachodyslonca - komentarze


Dwunasty zachód Słońca

Kochanie Najdrozsze tak bardzo Cie kocham <3<3<3, ze nie potrafie tego przekazac ot tak slowami, i one sa chyba tu zbedne, choc w obecnych warunkach kazde niewypowiedziane slowo uwaza sie za niebyle, bo malo mozemy przekazac sobie przez gesty:( chlip... Ubolewam nad tym ze nie ma tu Ciebie i ze nie jestem tam z Toba, ale wiem, czuje Skarbie ze nasze serduszka sa przy sobie <3<3<3 Czuje Cie tak mocno przy sobie, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy Kochanie<3<3<3 Co noc zasypiam czujac Twoj zapach, sciskam mocno Szkrabusie i lulam sniac o Tobie Aniolku :*** <3<3<3 Laleczko Moja Najcudowniejsza RAZEM wszystko przetrwamy, nawet zle dni <3<3<3 Kocham Cie Misialko Najwspanialsza <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
05.07.2005 :: 16:10 :: pool-70-110-255-205.phil.east.verizon.net

Jeanine

Kochanie, no pewnie,ze nasze serduszka sa przy sobie!! Nie moze byc inaczej!! I wlasnie dlatego czuje Cie stale przy mnie.Wiem,ze jestes obok-chronisz mnie i dbasz o mnie.Kocham Cie Skarbie bardzo mocno!!<3<3<3<3<3 Juz sie nie moge doczeac dnia kiedy znow bede przy Tobie cialem!Buziaki w dziubek:****
Talk.pl :: Wróć