03.07.2005 :: 10:10
Czternasty zachod Slonca Kochanie...tak bardzo mi Cie brak...tesknie niesamowicie, do upadlego...ale jeszcze mocniej Cie kocham i chce Twojego szczescia <3<3<3 Jak kazdy czlowiek pewnie chcialbym tez troche szczescia dla siebie a w tym wypadku dla Nas, dlatego tak bardzo chcialbym byc z Toba, dlatego Ci tak truje, dlatego wciaz usiluje sie dowiedziec czy nie mozesz jednak przebukowac biletu na wczesniejszy termin...Myszko jest mi tu okropnie, ohydnie, obrzydliwie zle, bo nie ma Ciebie :( i tylko Twoje Serduszko jeszcze mnie trzyma przy w miare normalnej egzystencji <3<3<3 Dziekuje Kochanie, ze znajdujesz chocby krztyne czasu przy takim zabieganiu jakie tam Cie caly czas przesladuje, ze mozemy choc przez chwile porozmawiac, ze przez moment chociaz czuje Cie tak, jakbysmy rozmawiali tu przez telefon, umawiajac sie na kolejne spotkanie...jakby dzielilo nas 10 minut drogi i juz juz moglbym usciskac Cie i ucalowac :*** Za kazdym razem jak Cie slysze to praktycznie az skacze do gory z radosci :DDD Naprawde Kochanie hihihi to krzeslo nie dotrwa do Twojego powrotu :DDD <3<3<3 Chce wierzyc ze juz niebawem, juz wkrotce, juz za chwile dowiem sie ze wracasz wczesniej...myslenie magiczne, regresja, ale nagla zmiana z ekstrawertywnego w miare ;) stabilnego osobowosciowo faceta w introwertywnego egocentryka (co juz swiadczy o niskiej stabilnosci), wzmaga wszelkie mechanizmy obronne majace na celu ochrone self-ego dlatego prosze Cie nie dziw sie ze pojawiaja sie u mnie zachowania typowo wsteczne, nie majace ukierunkowania na cel lecz na skutek, pracuje nad tym bardzo wytrwale i zdolam sie z tym uporac mysle ze juz nawet jutro bedzie dobrze a pojutrze super :DDD Dowiedzialem sie tez, ze winna jest temu pora dnia, w ktorej sie kontaktujemy, tzn pora dnia dla mojego czasu (14-18) bo wowczas wlasnie najintensywniej pracuja struktury depresyjne :DDD hihihi czaisz czego juz nie obcykali ci naukowcy :DDD :*** ale nic to skoro jest regula to zawsze mozna ja zlamac dlatego pora w ktorej bedziemy sie kontaktowac znow stanie sie najpiekniejszym okresem jaki danego dnia zastaniemy, bo bedziemy choc przez chwile, choc w taki sposob ze soba :DDD i cieszmy sie z tego co jest nam dane, bo gdyby bylo to kilka lat temu, to kazde z nas codziennie musialoby zapitalac na poczte slac listy :DDDP Hmm... piszac ten list do Ciebie (bo za taki uwazam kazda notke do Ciebie :*** <3 ) zdalem sobie sprawe jak jest on (ja??) podzielony, i ile w nim sprzecznosci, hmm...chyba caly czas Igorek walczy ze zdolowanym Igorem, ktorego tak bardzo nie lubisz ;P hihihi no dobra teraz juz wiem na pewno (wiem ze niektorzy uwazaja, iz nie powinno sie mowic nigdy i na pewno ale ja to powiem i juz, kropka i wykrzyknik ooo... a co :P), ze wygral Twoj Igorek, ktory pamieta o tym ze juz niebawem wracasz i cieszy sie na zapas :D:D:D Pamietaj ze ZAWSZE bede na Ciebie czekal Malenstwo <3<3<3 Toffam Cie Tofficzko Najcudowniejsza <3<3<3 Mysle Tesknie Kocham <3<3<3